حلزون کش لیسک®
  معرفی:
حلزون کش لیسک® حاوی متالدهايد 6%، به صورت پلت های کوچک استوانه ای ( طعمه آماده مصرف) تهیه و جهت مبارزه با حلزون های مرکبات، کرم های مفتولی، حلزون ها و راب های توتون، سبزی و صیفی، جالیز و اشجار جنگلی و باغی به کار برده می شود
فرمول شیمیایی:
 2,4,6,8 –tetramethyl -1,3,5,7 tetroxocane
درجه سمیت:Acute Oral LD50=283 mg/kg
   
دستورالعمل مصرف :
   
   
طریقه مصرف:
لیسک را زیر درختان مرکبات 25-20 کیلوگرم در هکتار و برای سبزی و صیفی و جالیز و اشجار جنگلی تا 25-20 کیلوگرم طعمه 6 درصد در هکتار به صورت دست پاش ( 5 گرم در هر متر مربع) و علیه کرم مفتولی، حلزون ها و راب های توتون به میزان 25-20 کیلوگرم پیشنهاد می گردد. طعمه را به صورت کپه ای در هنگام غروب آفتاب و داشتن احتمال چند روز آفتابی قرار دهید. لیسک در مجاورت رطوبت شکفته شده و در اثر تماس و خوراک باعث نابودی آفات می گردد.
احتیاطات:
هنگام مصرف لیسک از دستکش، چکمه و ماسک استفاده شود و در قسمت های مرطوب ریخته شود. لیسک باید دور از دسترس اطفال و حیوانات اهلی و مواد غذایی در محل خشک و بدون رطوبت و مقفل نگهداری شود.
 علائم مسمومیت، کمکهای اولیه و پادزهر:
با علائم سر درد و سرگیجه و حالت تهوع ایجاد می گردد. مسموم را از محل آلوده خارج نمائید و تا قبل از رساندن به پزشک معالج محلول های تهوع آور مثل آب نمک نیم گرم به مسموم بخورانید. پادزهر لیسک سولفات آتروپین می باشد که با نظر پزشک باید مصرف شود.
بسته بندی:
تعداد 16 کیسه یک کیلویی پلی اتیلن (دوخت مخصوص) در یک کارتن موجود می باشد. تعداد 20 جعبه نیم کیلویی داخل بسته بندی مخصوص در کارتن ارائه می گردد.
توجه: پلت های لیسک در اندازه های متنوع و با توجه به درخواست مشتریان، قابل تهیه و عرضه به بازار می باشد.
برای دیدن پوستر کلیک کنید