دسترسی سریع

      درباره ما
                      اخبار
      مطالب آموزشی
   

محصولات

      سموم بهداشتی
      سموم دامپزشکی
      جونده کش
      تله ها و چسبها
      چسب باغبانی
      محافظ تنه
      دورکننده
      حلزون کش
      ضدعفونی کننده ها
      کودها
   

آفتکش های کشاورزی

      حشره کش
      کنه کش
      علف کش
      قارچ کش
      آفتکشهای غیرشیمیایی

 

شرکت سمیران تولیدکننده انواع سموم دفع آفات خانگی، نباتی و دامپزشکی با بیش از 40 سال سابقه، در زمینی به مساحت 15000 متر مربع، دارای آزمایشگاه های فرمولاسیون، آنالیتیکال، کنترل کیفی، میکروبی، سالن های تولید، بسته بندی و انبارهای نگهداری مواد اولیه و محصولات در شهرک صنعتی عباس آباد فعالیت دارد.

خطوط تولید شرکت سمیران شامل انواع SC ,EW ,SL ,G ,WDG ,WP ,EC, OD, SP ,ME، پلت " P" و واکس بلوک " WB" می باشد.

بخش R&D سمیران اطلاعات جامع و کاملی را در خصوص نحوه ساخت، اثربخشی، کیفیت کالا و بررسی میزان مقاومت آفات با انجام آزمایشات متعدد در آزمایشگاه های R&D و فرمولاسیون در اختیار تولید می گذارد.

تولیدات شرکت سمیران شامل طیف وسیعی از آفت کش ها، جونده کش ها، حلزون کش ها، چسب های باغبانی استاندارد از جمله " لاتکس" انواع کودهای کشاورزی، دورکننده های حشرات، جوندگان و خزندگان، انواع خمیر و چسب موش، تجهیزات مبارزه فیزیکی با جوندگان و ... می باشند.

کلیه محصولات تولیدی شرکت سمیران، در آزمایشگاه های مجهز به تجهیزات کنترل کیفی سموم مطابق با استانداردهای بین المللی WHO و FAO توسط متخصصان باتجربه و با تایید سازمان حفظ نباتات عرضه می گردد. این شرکت مفتخر است که با بهره گیری از کارشناسان مجرب، همچنین بکارگیری صحیح تکنولوژی فرمولاسیون آفت کش ها در جهت ارتقاء کمی و کیفی محصولات، در بخش کشاورزی و بهداشتی کشور، از نامی آشنا و سابقه ای درخشان برخوردار شده است.

مدیریت و پرسنل این شرکت در طول مدت فعالیت خود در صنعت کشاورزی، همواره به دنبال ارتقاء بهبود کیفیت، افزایش تنوع در محصولات و در نهایت بالا بردن سطح توان رقابتی شرکت در عرصه داخلی و خارجی هستند. استفاده از کادر مجرب با گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001:2008 و تلاش در جهت استقرار سیستم رضایتمندی مشتریان از جمله اقدامات این واحد می باشد. این شرکت با هدف حفاظت از محیط زیست سعی بر تولید محصولات کاملاً زیست محیطی داشته و با هدف کمترین آسیب به حشرات و میکروارگانیسم های مفید، محصولات خود را عرضه می نماید و در این رسالت، همت خود را جهت ارتقای کمی و کیفی تولیدات و همچنین صادرات به کشورهای همسایه را در برنامه دارد. امید است با همیاری مسئولان و حمایت بی دریغ آنها بتوانیم در ارتقا و دستیابی به اهداف بلند مدت خود دست یابیم