دسترسی سریع

      درباره ما
                      اخبار
      مطالب آموزشی
   

محصولات

      سموم بهداشتی
      سموم دامپزشکی
      جونده کش
      تله ها و چسبها
      چسب باغبانی
      محافظ تنه
      دورکننده
      حلزون کش
      کودها
   

آفتکش های کشاورزی

      حشره کش
      کنه کش
      علف کش
      قارچ کش

 

شرکت سمیران تولیدکننده انواع سموم دفع آفات خانگی، نباتی و دامپزشکی با بیش از 40 سال سابقه، در زمینی به مساحت 15000 متر مربع، دارای آزمایشگاه های فرمولاسیون، آنالیتیکال، کنترل کیفی، میکروبی، سالن های تولید، بسته بندی و انبارهای نگهداری مواد اولیه و محصولات در شهرک صنعتی عباس آباد فعالیت دارد.

خطوط تولید شرکت سمیران شامل انواع SC ,EW ,SL ,G ,WDG ,WP ,EC, OD, SP ,ME، پلت " P" و واکس بلوک " WB" می باشد.

بخش R&D سمیران اطلاعات جامع و کاملی را در خصوص نحوه ساخت، اثربخشی، کیفیت کالا و بررسی میزان مقاومت آفات با انجام آزمایشات متعدد در آزمایشگاه های R&D و فرمولاسیون در اختیار تولید می گذارد.

تولیدات شرکت سمیران شامل طیف وسیعی از آفت کش ها، جونده کش ها، حلزون کش ها، چسب های باغبانی استاندارد از جمله " لاتکس" انواع کودهای کشاورزی، دورکننده های حشرات، جوندگان و خزندگان، انواع خمیر و چسب موش، تجهیزات مبارزه فیزیکی با جوندگان و ... می باشند.

کلیه محصولات تولیدی شرکت سمیران، در آزمایشگاه های مجهز به تجهیزات کنترل کیفی سموم مطابق با استانداردهای بین المللی WHO و FAO توسط متخصصان باتجربه و با تایید سازمان حفظ نباتات عرضه می گردد. این شرکت مفتخر است که با بهره گیری از کارشناسان مجرب، همچنین بکارگیری صحیح تکنولوژی فرمولاسیون آفت کش ها در جهت ارتقاء کمی و کیفی محصولات، در بخش کشاورزی و بهداشتی کشور، از نامی آشنا و سابقه ای درخشان برخوردار شده است.

مدیریت و پرسنل این شرکت در طول مدت فعالیت خود در صنعت کشاورزی، همواره به دنبال ارتقاء بهبود کیفیت، افزایش تنوع در محصولات و در نهایت بالا بردن سطح توان رقابتی شرکت در عرصه داخلی و خارجی هستند. استفاده از کادر مجرب با گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001:2008 و تلاش در جهت استقرار سیستم رضایتمندی مشتریان از جمله اقدامات این واحد می باشد. این شرکت با هدف حفاظت از محیط زیست سعی بر تولید محصولات کاملاً زیست محیطی داشته و با هدف کمترین آسیب به حشرات و میکروارگانیسم های مفید، محصولات خود را عرضه می نماید و در این رسالت، همت خود را جهت ارتقای کمی و کیفی تولیدات و همچنین صادرات به کشورهای همسایه را در برنامه دارد. امید است با همیاری مسئولان و حمایت بی دریغ آنها بتوانیم در ارتقا و دستیابی به اهداف بلند مدت خود دست یابیم